Ogłoszenia -- Aktualności

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 13 czerwca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich” (J 15,13) – powiedział Pan Jezus i potwierdził te słowa, gdy ofiarował siebie w ofierze na krzyżu. Symbolem miłości Chrystusa jest Jego przebite serce, z którego wypłynęła krew i woda. To był jeden z najważniejszych momentów życia Jezusa. Poznawanie miłości Bożej prowadzi pod krzyż, gdzie najpełniej poznajemy, jak bardzo jesteśmy umiłowani przez Boga.

2. Codziennie, w miesiącu czerwcu, zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

3. Zakończyliśmy malowanie kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać, składamy rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania w minioną środę, za ofiarę na malowanie kościoła w kwocie 2500 zł.

4. W przyszłą niedzielę, ks. Proboszcz wraz z Paniami z Caritasu naszej parafii, udaje się do dużej parafii na zbiórką ofiar na budowę kościoła.

5. Zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Katarzyna Kopyść, stanu wolnego, zam. w Świdwinie

z Zamparo Luca, stanu wolnego, zam. w Udine.

6. Koło Radia Maryja przy parafii mariackiej w Świdwinie organizuje wyjazd w ramach pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniach 9 – 11 lipca. Koszt 400 zł. Zgłoszenia pod nr telefonu 696 046 730 po godz. 19.00.

7. W tym tygodniu patronują nam;

- 14 czerwca, w poniedziałek – bł. Michał Kozal, biskup i męczennik

- 17 czerwca, w czwartek – św. brat Albert Chmielowski, zakonnik.

8. Wszystkim wiernym; parafianom, gościom i dzisiejszym Ofiarodawcom nowego kościoła, życzymy błogosławieństwa Bożego na dalsze życie.